Грайся і навчайся

З нами спогади назавжди

ІГРАШКИ З ІСТОРІЯМИ

Наші іграшки мають власних героїв. Це - друзі Марк і Емма, які відправляються на пошуки міста ВудЛенд. По дорозі їх чекають різні пригоди, нові відкриття, а часом - і неприємні новини. Та замість того, щоб опустити руки, друзі роблять інший вибір. Марк і Емма на своєму прикладі показують, що завжди є вихід. Вони разом із дітьми вчитимуться знаходити рішення з будь-яких ситуацій і помічати радість у життєвих ситуаціях. Та, головне, завжди вірити у себе. Пригоди двох друзів ми об’єднали у серію книг. Перша - “ВудЛенд: велике будівництво” - вже доступна до читання. Тисни, щоб дізнатись більше.

РОЗВИВАЄМО ФАНТАЗІЮ

Конструктори і іграшки WoodLand створені, щоб розвивати уяву, здібності, дрібну моторику, логічне мислення дітей. Завдяки конструкторам вони стануть дослідниками та винахідниками, створюючи власні комбінації. А завдяки історіям нашим головних героїв навчатимуться відповідальності, соціальної активності і толерантності.

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Наш світ так швидко рухається, що часом ми, дорослі, не готові до таких змін. А так хочеться, щоб у наших дітей було світле і прекрасне майбутнє, щоб вони були готовими до всього і завжди вірили в себе! Ми прагнемо адаптувати дітей змалечку до сучасного життя, виховуючи толерантність, відповідальність за свої вчинки, соціальну активність, здорові звички і завжди віру в себе.

Відгуки клієнтів (53)
Instagram @woodland_ua