WoodLand

Всі ми родом з дитинства. Саме тут ми пізнаємо світ: вчимось любити і піклуватись, вперше і на все життя вчимось говорити, формуємо звички і власний світогляд, заводимо першу дружбу і вперше відкриваємо почуття. WoodLand створює дитинство, яке завжди буде з тобою.

WoodLand. Спогади назавжди

ІДЕЯ

WoodLand народився з великого бажання підготувати дітей до дорослого життя.

Але як це зробити цікаво і ненав’язливо?

Ми написалу серію оповідань про двох друзів Марка і Емму, з якими трапляються різні життєві пригоди. Вони розповідають, як важливо йти до своєї цілі, не боятись просити про допомогу, бути толерантним, як помічати радість у життєвих ситуаціях. А історії Марка і Емми з наших оповідань ми втілюємо в дерев’яних іграшках-конструкторах.

Стільки творчості і фантазії!

МІСІЯ

Наш світ так швидко рухається, що часом ми, дорослі, не готові до таких змін. А так хочеться, щоб у наших дітей було світле і прекрасне майбутнє, щоб вони були готовими до всього і завжди вірили в себе!

Ми прагнемо адаптувати дітей змалечку до сучасного життя, виховуючи толерантність, відповідальність за свої вчинки, соціальну активність, здорові звички і завжди віру в себе.

Наша команда WoodLand проти булінгу, насильства, расизму. Завдяки силі історій, які відбуваються з нашими героями Марком і Еммою, діти виховують правильне уявлення про світ, вчинки і відтворюють це в наших іграшках-конструкторах.

Чому дерев’яні іграшки?

Про користь дерев’яних іграшок наголошують дитячі психологи.

Тактильні відчуття. Психологи стверджують, що дерев’яні іграшки мають позитивний вплив на формування тактильних навичок. Приємна і досить різна фактура дерева - саме те, що потрібно для розвитку дрібної моторики пальців. Досліджуючи різні за формою і текстурі іграшки, дитина отримує масу інформації. І як бонус дерев’яні іграшки ніколи не бувають холодними на дотик, вони достатньо легкі і при цьому міцні.

Особлива енергетика. Другий аспект, про який говорять дитячі психологи, - це правильний настрій, що все живе - цінне. Дерев’яні іграшки створені з натуральних матеріалів, тому доносити таку важливу цінність дітям через них легше і, головне, дієво.

Естетика. Темні і світлі прожилки, річні кільця, що можуть проступати на поверхні ляльок і будинків, дають дитині правильне уявлення про гармонію та красу, розвивають фантазію і уяву.

Безпека. Іграшки з природних матеріалів не можуть нашкодити. Гладка текстура і натуральні барвники дуже важливі для безпеки дитини. Такі іграшки можна сміливо досліджувати усіма можливими способами: брати в рот, гризти і облизувати.